O nas

Kim jesteśmy

Początki naszej działalności sięgają 1996 roku. Od roku 2001 regularnie realizowaliśmy zamówienia na programy dedykowane oraz strony internetowe. Formalnie firma została zarejestrowana w roku 2011, jednak już do tego czasu zdobyliśmy bogate doświadczenie i wykonaliśmy wiele mniejszych i większych projektów. Opis niekórych naszych prac można znaleźć tu: zrealizowane serwisy internetowe oraz programy dedykowane.

Micromedia to zespół młodych i kreatywnych ludzi w pełni zaangażowanych w realizowane przedsięwzięcia. Nie stosujemy żadnych szablonów, każdemu naszemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście. Jesteśmy elastyczni i zawsze maksymalnie staramy się zaspokoić spersonalizowane potrzeby naszych Klientów. Zachęcamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Dlaczego my?

Nasza praca to nasza pasja, dlatego w pełni angażujemy się w to co dla Państwa robimy. Wykorzystujemy wszystkie aktualnie dostępne technologie oraz najnowsze oprogramowanie. Tym co nas szczególnie wyróżnia to BEZTERMINOWA GWARANCJA na wykonane usługi, obejmująca także aktualizację i bezpłatne odświeżanie tworzonych produktów.