Kim jesteśmy


Historia Micromedia rozpoczęła się w 1992 roku. Dwóch chłopców wchodzących w wiek nastoletni otrzymali swoje pierwsze konsole do gry. Było to Commodore-64 oraz Schneider. Dziś wiele osób już nie pamięta, że takie sprzęty były kiedyś w wielu polskich domach. Grali na nim i dzieci i dorośli. Młodym pasjonatom nie wystarczyła sama gra. Od początku dociekali jak to wszystko w ogóle działa. Jak to możliwe, że wgrywając coś z taśmy magnetofonowej na ekranie pokazuje się jakaś grafika czy zadania do wykonania. Po roku od tego momentu napisali swój pierwszy prosty program. Po kolejnym roku stworzyli grę "Rainworm", swoją wersję gry znaną później jako "Wąż". Technologie się zmieniały, sprzęty też. Niezmienna pozostała jednak pasja tworzenia. Po zakupie swojego pierwszego PC (było to 486) gra "Rainworm" doczekała się wersji na ten właśnie sprzęt. Był to rok 1996. W tym roku po raz pierwszy także posłużono się nazwą "Micromedia". Z umiejętności młodych programistów zaczęli korzystać przyjaciele i rodzina, dzięki czemu powstały aplikacje do obsługi transportu, fakturowania, obliczania materiałów budowalnych i wiele innych.

Pasja tworzenia zarażała - połączyła kilku przyjaciół, którzy zaczęli tworzyć razem, wzajemnie się uzupełniać i działać pod wspólnym logo. Dzięki temu możliwe było zarejestrowanie w 2011 roku firmy "Micromedia", której założyciele już zdążyli zdobyć bogate doświadczenie.

Pasja tworzenia nie zmieniła się do dziś. Jest ubrana tylko w innne szaty i korzysta z coraz to nowszych dostępnych technologii. Micromedia to nie koncern zatrudniający programistów i webdeweloperów. Micromedia to ludzie z pasją tworzenia, którzy swoimi umiejętnościami dzielą się z innymi. Nie stosujemy szablonów, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się w pełni dostosować do zmieniajacych się potrzeb oraz oczekiwań naszych Kontrahentów. Opowiedz nam o swoich potrzebach biznesowych, a my znajdziemy rozwiązanie.

Dlaczego my?

Nasza praca to nasza pasja, dlatego w pełni angażujemy się w to co dla Państwa robimy. Wykorzystujemy wszystkie aktualnie dostępne technologie oraz najnowsze oprogramowanie. Tym co nas szczególnie wyróżnia to BEZTERMINOWA GWARANCJA na wykonane usługi, obejmująca także aktualizację i bezpłatne odświeżanie tworzonych produktów. Zapewniamy miłą obsługę i łatwy kontakt - także w weekendy i święta.