Niektóre realizacje


Zrealizowaliśmy ponad 500 projektów serwisów internetowych, kilkadziesiąt projektów oprogramowania desktopowego do fakturowania, zarządzania magazynem, zarządzania giełdą transportową, utworzyliśmy także ponad 20 systemów obiegu dokumentów.

Nasz własny serwis został zaktualizowany na przełomie 2019/2020 roku. Sprawdziło się na nas powiedzenie "szewc bez butów chodzi". Wszystko nabiera jednak nowego tempa i kolorów. Ostatnie dwa lata intensywnie pracowaliśmy na nowoczesnym systemem kurierskim. We współpracy brały udział firmy kurierskie takie jak niemiecki DHL, niemiecki GLS oraz czeski GLS. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę.

W tym miejscu pragniemy zaprezentować niektóre zrealizowane przez nas projekty. Jeżeli do opisywanych rozwiązań będą mieli Państwo jakieś pytania lub uwagi, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktu. Nasz doradca na pewno się z Państwem skontaktuje i odpowie na wszelkie kwestie. Pomoże także w doborze optymalnych rozwiązań, które zaspokoją Państwa indywidualne potrzeby.Strona wizytówka mechaniki pojazdowej

http://www.dsauto.info

Interaktywny serwis kurierski

https://www.destiger.com

https://www.my.destiger.com

Prace nad serwisem trwały dwa lata. Serwis umożliwia nadawanie przesyłek do różnych krajów Europy. Wyróżnikiem systemu jest możliwość nadawania przesyłek konsolidacyjnych. Na czym to polega, można dowiedzieć się z rozbudowanego FAQ serwisu.

Strona internetowa producenta mebli

http://www.artmex.pl

Strona internetowa wynajmu busów

http://www.oplaro.pl

Serwis branżowy umożliwia sprawne zarządzanie ofertą oraz flotą pojazdów.

Serwis kurierski

https://www.nacito.pl

Serwis wielokrotnie aktualizowany pod kątem oferty przewoźników kurierskich.

Serwis kurierski współpracujący z przewoźnikiem DPD

Serwis wielokrotnie aktualizowany pod kątem oferty przewoźników kurierskich.

Interaktywny serwis kurierski

https://www.najtanszepalety.pl

Serwis kurierski rozwijany od 2014 roku. Doczekał się bardzo dużej liczby stałych użytkowników. Oferta kurierka jest na bieżąco aktualizowana.

Strona wizytówka rzeczoznawcy samochodowego

http://www.asumpt.bydgoszcz.pl

Strona wizytówka firmy budowlanej, specjalizującej się w układaniu kostki brukowej

Strona wizytówka przychodni

Strona wizytówka serwisu urządzeń transmisyjnych

Micromedia Dysponent

Desktopowe oprogramowanie magazynowo-fakturujące. Program rozwijany od 2007 roku. Projekt został wstrzymany w 2014 roku na rzecz zupełnie nowych rozwiązań. Aktualnie posiadamy w ofercie także wersje online systemów fakturujących, które z powodzeniem można włączać do istniejących serwisów internetowych.

Micromedia Transmap

Desktopowe oprogramowanie umożliwiające kojarzenie towarów i przewoźników. Oprogramowanie współpracuje z interaktywnym serwisem internetowym.

Strona wizytówka brokera ubezpieczeniowego