Oprogramowanie dedykowane / Analiza potrzeb


Na rynku istnieje wiele różnorodnego oprogramowania. Wystarczy wpisać żądaną frazę dotyczącą danego produktu lub usługi w jednej z popularnych wyszukiwarek internetowych i naszym oczą ukaże się bardzo długa lista możliwości. Niekóre darmowe, inne płatne. Nie zawsze jednak standardowe rozwiązania są dobre dla każdego. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów i tworzymy indywidualne rozwiązania - narzędzia dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Potrzebujesz niewielkiego narzędzia do pracy na jednym stanowisku? A może oczekujesz narzędzia sieciowego, pracującego w sieci lokalnej lub Internecie? Czy nowe narzędzie powinno zostać zintegrowane z innymi, którymi się już posługujesz? Żadna z tych opcji nie jest dla nas obca. Stworzymy zarówno program pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego na jednym stanowisku pracy, jak również system sieciowy lub obsługiwany za pomocą popularnych przeglądarek internetowych. Tworzone oprogramowanie jest zabezpieczone przed ingerencją osób niepowołanych i objęte bezterminową gwarancją.

W ramach indywidualnych umów proponujemy także stałą współpracę i rozwijanie systemu zgodnie z rozwojem firmy i pojawiającymi się nowymi potrzebami.