Optymalizacja kodu


Kod źródłowy tworzonych przez nas stron jest zgodny z aktualnymi standardami i zoptymalizowany pod pozycjonowanie w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Przed odddaniem do użytku strona jest wielokrotnie testowana oraz kontrolowana pod względem zgodności ze standardem W3C. Dotyczy to zarówno kodu strony (w tym zawartości merytorycznej) jak i załączonych plików zawierających arkusze stylów.

Technologie

Oczywiście strona jest zgodna ze standardem HTML (HTML5, XHTML 1.0, CSS3). Często jednak zachodzi potrzeba tworzenia elementów dynamicznych, których praca zależy od czynności wykonywanych przez odwiedzająych. Do tworzenia takich elementów korzystamy z bardzo popularnego języka skryptowego PHP (również w połączeniu z MySQL) oraz JavaScript (w tym jQuery, AJAX). Wszystko zawsze w najnowszych wersjach.

Dodatkowe gadżety na stronę

Chcesz upiększyć swoją stronę poprzez dodatkowe gadżety lub wzbogacić ją o wtyczki społecznościowe takie jak Facebook lub galerie Flash? Powiedz nam o tym, a wyposażymy Twój serwis w dowolne rozszerzenia. Jeśli posiadasz już stronę i chciałbyś ją rozbudować o wspomniane elementy, to oczywiście chętnie pomożemy.